همه محصولات
-
استیونCHN-TOP خدمات بسیار خوبی ارائه می دهد و محصولات به ما کمک زیادی می کنند -
S.N. شارمادستگاه CHN-TOP به من کمک می کند تا برداشت خود را برای ماشین های چینی بهبود بخشم -
مایکبهترین محصولات با بهترین قیمت، CHN-TOP به خوبی انجام شده است!
کلید واژه ها [ cnc cutting machine ] همخوانی داشتن 321 محصولات.
دستگاه برش CNC 800 واتی لیزر فیبر برای PCD، PCBN، کاربید سیمانی
| نام محصول: | دستگاه برش مواد فوق سخت 800 وات لیزری با 2 سال گارانتی |
|---|---|
| بعد، ابعاد، اندازه: | 1500*920*1640 میلی متر |
| حالت خنک کننده: | خنک کننده آب |
دستگاه حکاکی PDC لیزر فیبر دستگاه برش PDC CNC
| نام محصول: | دستگاه حکاکی PDC لیزر فیبر دستگاه برش PDC CNC |
|---|---|
| وضعیت: | جدید |
| گواهی: | CE, FDA |
QCW800 ماژول لیزر فیبر ماشین برش CNC با دقت بالا با 4KW کل قدرت
| CNC System: | X/Y/Z High Precision Removable Worktable, Rotary A Axis |
|---|---|
| Laser Power: | 800W |
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
دستگاه برش لیزری فیبر CNC با فرمت DXF واردات مستقیم و کل مصرف برق حدود 3600W ارائه دقت برش
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
|---|---|
| Laser Focus System: | Automatic (Optional) |
| Working Area: | 1500mm*3000mm |
ماشین برش لیزری CNC فلزی ماشین برش لوله شکل ویژه برای کاربردهای دقیق صنعتی ساخت فلز
| Working Range: | 1500x3000mm |
|---|---|
| Laser Type: | Fiber Laser |
| Color: | White |
دستگاه برش لیزری فیبر CNC با SMC Japan Gas Proportional Valve و محدوده کاری 1500x3000mm
| Color: | White |
|---|---|
| Cutting Thickness: | 0.2mm To 30mm (depending On Material And Power) |
| Working Range: | 1500x3000mm |
ماشین برش لیزر فیبر CNC ماشین برش لیزر فیبر CNC با محور چرخش Servo با دقت بالا که نتایج برش فلز را فراهم می کند
| Working Range: | 1500x3000mm |
|---|---|
| Color: | White |
| Machine Type: | Fiber Laser Cutting Machine |
دستگاه برش لیزری فیبر فلزی 380 ولت 50 هرتز Cnc با چهار سیم برق مربع
| نام محصول: | دستگاه برش لیزری فیبر فلزی Cnc مدل جدید 2022 برای فلز |
|---|---|
| حالت خنک کننده: | خنک کننده آب |
| سفر میز: | 220*220*100 میلیمتر (X*Y*Z) |
دستگاه برش لیزری فیبر CNC سنسور لیزر با وضوح بالا برای PDC
| مدل: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| نوع فیبر: | لیزر فیبر |
| کاربرد: | تراش لیزری PDC |
دستگاه برش لیزر فیبر Cnc دستگاه برش لیزر حکاکی
| نام محصول: | دستگاه برش لیزر فیبر Cnc دستگاه برش لیزر حکاکی |
|---|---|
| منبع لیزر: | فیبر |
| روش کنترل: | نرم افزار |

