همه محصولات
-
استیونCHN-TOP خدمات بسیار خوبی ارائه می دهد و محصولات به ما کمک زیادی می کنند -
S.N. شارمادستگاه CHN-TOP به من کمک می کند تا برداشت خود را برای ماشین های چینی بهبود بخشم -
مایکبهترین محصولات با بهترین قیمت، CHN-TOP به خوبی انجام شده است!
کلید واژه ها [ cnc cutting machine ] همخوانی داشتن 321 محصولات.
ماشین برش لیزری فیبر CNC با 800W قدرت لیزر و 4 KW کل قدرت
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
|---|---|
| Total Power: | 4 KW |
| Monitor System: | Industrial Camera + Optical Amplification Systems |
سیستم خود توسعه یافته CNC مبتنی بر پنجره برای ماشین برش لیزر فیبر CNC
| سیستم کنترل نرم افزار: | سیستم CNC خود توسعه یافته بر اساس ویندوز |
|---|---|
| سر برش: | سر برش مواد فوق سخت سفارشی ویژه |
| سیستم لیزر: | ماژول لیزر فیبر QCW800 |
ماشین های پیشرفته برش لیزر فیبر Cnc فیبر لیزر 4 KW با میز کاری قابل جدا کردن دقیق
| سیستم CNC: | میز کار قابل جابجایی با دقت بالا X/Y/Z، محور A چرخشی |
|---|---|
| حداکثر قدرت: | 4 کیلو وات |
| سیستم کنترل نرم افزار: | سیستم CNC خود توسعه یافته بر اساس ویندوز |
ماشین برش لیزری فیبر CNC با سیستم CNC خود توسعه یافته و سنسور لیزر با وضوح بالا سیستم تمرکز اختیاری
| Monitor System: | Industrial Camera + Optical Amplification Systems |
|---|---|
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
| Total Power: | 4 KW |
دستگاه برش لیزری فیبر CNC مجهز به سرعت کار 8m دقیقه ای که عملکرد برش را تضمین می کند
| Working Speed: | 8m/ Minute |
|---|---|
| Power Demand: | Three Phase 380V / 50Hz / 60Hz |
| Cnc Or Not: | CNC |
دستگاه برش لیزر فیبر CNC پلتفرم Sawtooth با طول موج لیزر 1080 نانومتر ± 5 و کنترلر BECKHOFF آلمان برای پردازش فلز
| Work Environment: | 0-40 ℃, Humidity ≤ 80%, No Condensation |
|---|---|
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
| Coolingmethod: | Water Cooling |
دستگاه برش الماس چرخشی سیستم CNC با سیستم خنک کننده آب
| سر برش: | سر برش مواد فوق سخت سفارشی ویژه |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 800 وات |
| سفر روی میز: | 220*220*100 میلیمتر (X*Y*Z) |
ماشین برش لیزری فیبر CNC با سیستم لیزر QCW800 و سر برش سفارشی
| CNC System: | X/Y/Z High Precision Removable Worktable, Rotary A Axis |
|---|---|
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
| Cutting Head: | Special Custom Super Hard Material Cutting Head |
سیستم CNC خود توسعه یافته برای ماشین برش لیزر فیبر CNC تضمین برش دقیق
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
|---|---|
| Monitor System: | Industrial Camera + Optical Amplification Systems |
| Laser Focus System: | Automatic (Optional) |
دستگاه برش لیزر فیبر 800 وات با سیستم CNC خود توسعه یافته و میز کار دقیق
| CNC System: | X/Y/Z High Precision Removable Worktable, Rotary A Axis |
|---|---|
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |

