همه محصولات
-
استیونCHN-TOP خدمات بسیار خوبی ارائه می دهد و محصولات به ما کمک زیادی می کنند -
S.N. شارمادستگاه CHN-TOP به من کمک می کند تا برداشت خود را برای ماشین های چینی بهبود بخشم -
مایکبهترین محصولات با بهترین قیمت، CHN-TOP به خوبی انجام شده است!
کلید واژه ها [ cnc cutting machine ] همخوانی داشتن 321 محصولات.
دستگاه برش لیزری فیبر CNC 800W قابل تنظیم با میز چرخنده محور
| سیستم CNC: | میز کار قابل جابجایی با دقت بالا X/Y/Z، محور A چرخشی |
|---|---|
| سر برش: | سر برش مواد فوق سخت سفارشی ویژه |
| منبع برق: | 380V-3 فاز-5 سیم 50Hz |
حسگر لیزر با وضوح بالا دستگاه برش لیزر فیبر CNC با سر برش فوق العاده سخت خاص
| Laser Power: | 800W |
|---|---|
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
برش ابعاد قطعه کار PCD/PCBN 1525 X 3050 میلی متر دستگاه برش لیزر فیبر CNC با توان 1500 وات و دقت تکرارپذیری ±0.02 میلی متر
| Application: | Cutting PCD/PCBN |
|---|---|
| Reduction Gears: | French MOTOREDUCER |
| Work Piece Dimensions: | 1525 X 3050 Mm |
دستگاه برش لیزر فیبر CNC با خنک کننده آبی و موتور فرانسوی MOTOREDUCER با ولتاژ 220 ولت
| Cooling Method: | Water Cooling |
|---|---|
| Power Demand: | Three Phase 380V / 50Hz / 60Hz |
| Applicable Material: | Metal |
4 KW قدرت دقیق فیبر لیزر ماشین برش فلز فولاد با سیستم تمرکز خودکار لیزر
| سر برش: | سر برش مواد فوق سخت سفارشی ویژه |
|---|---|
| سیستم فوکوس لیزری: | خودکار (اختیاری) |
| سیستم فوکوس: | حسگر لیزر با وضوح بالا (اختیاری) |
ماشین سنگ زنی CNC تیغه اره تقسیم 360 درجه برای ابزار تیغه
| شماره مدل: | ZT-90V |
|---|---|
| نام تجاری: | CHN-TOP |
| مواد: | چدن |
دستگاه برش لیزر فیبر CNC با ضخامت 2.0 میلی متر 380 ولت فوق العاده سخت
| گواهی: | CE، FDA |
|---|---|
| نام محصول: | برش مواد فوق سخت لیزر فیبر CNC با قیمت رقابتی |
| منبع لیزر: | فیبر |
مانیتور CCD دستگاه برش لیزر فیبر CNC 6000 وات برای آلیاژ سخت
| کاربرد: | برش لیزری |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
| زمان تحویل: | 5-8 روز |
دستگاه برش لیزری فیبر PCBN CNC
| کاربرد: | برش لیزری |
|---|---|
| مواد قابل اجرا:: | فلز، کریستال، PCD/PCBN |
| فرمت گرافیکی پشتیبانی می شود: | AI، PLT، DXF، BMP، Dst، Dwg |
دستگاه برش لیزری فیبر CNC 380 ولت چند محوری با سنسور با وضوح بالا
| کاربرد: | برش لیزری |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
| زمان تحویل: | 5-8 روز |

