همه محصولات
-
استیونCHN-TOP خدمات بسیار خوبی ارائه می دهد و محصولات به ما کمک زیادی می کنند -
S.N. شارمادستگاه CHN-TOP به من کمک می کند تا برداشت خود را برای ماشین های چینی بهبود بخشم -
مایکبهترین محصولات با بهترین قیمت، CHN-TOP به خوبی انجام شده است!
کلید واژه ها [ cnc cutting machine ] همخوانی داشتن 321 محصولات.
محور چرخش ماشین برش لیزری فیبر CNC 10KW کل قدرت نامشخص 2 محور نوری
| توان نامی کلی: | 10 کیلو وات |
|---|---|
| سیستم کنترل نرم افزار: | سیستم کنترل PLC خود توسعه یافته |
| محور چرخش: | محور چرخش با دقت بالا سروو |
دستگاه برش لیزر فیبر CNC با سرعت برش تا 30 متر در دقیقه، مجهز به لیزر فیبر و موتور سروو اشنایدر برای برش دقیق
| Repeatability Accuracy: | ±0.02mm |
|---|---|
| Laser Cutting Head: | PRECITEC From Germany |
| Cuttingspeed: | Up To 30 M/min |
طول موج لیزر 1064±5nm ماشین برش لیزر فیبر CNC با تایوان YYC Gear و Rack و سیستم فوکوس سنسور لیزر با وضوح بالا وارداتی
| Laser Wave Length: | 1080 NM |
|---|---|
| Total Power Consumption: | About 3600W |
| Transmission: | Taiwan YYC Gear And Rack |
ماشین برش لیزری فیبر CNC 1500 کیلوگرم با سیستم فوکوس لیزر خودکار اختیاری و شنایدر الکتریکی برای ساخت فلز
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
|---|---|
| Working Speed: | 8m/ Minute |
| Dimension: | 8600*3700*1900mm |
کنترلر CNC با سیستم DSP دستگاه برش لیزر فایبر CNC طول موج 1080 نانومتر دستگاه برش دقیق برای کاربردهای پردازش فلز
| Weight: | 1500KG |
|---|---|
| Traditional System: | Gantry Double Drive Structure |
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
دستگاه برش لیزر فیبر CNC فولادی فلزی با کنترلر Raytool ابعاد قطعه کار 1525 X 3050 میلی متر
| Pipe Length: | 3-9m |
|---|---|
| Laser Head: | Swiss Raytools Auto-following |
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
ابعاد قطعه کار 1525 در 3050 میلیمتر، دستگاه برش لیزر فیبر CNC با ولتاژ 220 ولت و توان 1500 وات
| Voltage: | 220V |
|---|---|
| Traditional System: | Gantry Double Drive Structure |
| Trademark: | ACCURL |
محور چرخش سروو محور چرخش با دقت بالا دستگاه برش لیزر فیبر CNC با کنترلر Raytool طول لوله 3-9 متر
| Pipe Length: | 3-9m |
|---|---|
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
| Controller: | Raytool |
دستگاه CNC لیزر فیبر پیشرفته با طول موج 1064±5 نانومتر و کنترلر Raytool
| Laser Head: | Swiss Raytools Auto-following |
|---|---|
| Controller: | Raytool |
| Rotation Axis: | Servo High Precision Rotation Axis |
کارگاه تولید ماشین برش لیزری فیبر CNC برای فرآیند پولیش مواد PDC
| مدل: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| نوع فیبر: | لیزر فیبر |
| درخواست: | تراش لیزری PDC |

