همه محصولات
-
استیونCHN-TOP خدمات بسیار خوبی ارائه می دهد و محصولات به ما کمک زیادی می کنند -
S.N. شارمادستگاه CHN-TOP به من کمک می کند تا برداشت خود را برای ماشین های چینی بهبود بخشم -
مایکبهترین محصولات با بهترین قیمت، CHN-TOP به خوبی انجام شده است!
کلید واژه ها [ cnc cutting machine ] همخوانی داشتن 321 محصولات.
دستگاه برش لیزر فیبر CNC سیستم کنترل HE MOSS با ضخامت برش محدود 5 میلیمتر استیل ضد زنگ، ولتاژ 380 ولت/50 هرتز
| Maximum Speed: | 100m/min |
|---|---|
| Control System: | CNC Controller |
| Cutting Thickness Limit: | 5mm Stainless Steel |
380V / 50Hz ولتاژ CNC فیبر لیزر برش برای 5mm فولاد ضد زنگ محدودیت ضخامت برش
| Control System: | CNC Controller |
|---|---|
| Configuration: | 3-axis |
| Cutting Thickness Limit: | 5mm Stainless Steel |
عملکرد روان با دستگاه برش لیزر فیبر CNC با اسپیندل خنک کننده هوا و فناوری PDC
| Maximum Speed: | 100m/min |
|---|---|
| Material: | PDC |
| Working Area: | 3*1.5 M |
ماشین برش لیزر فیبر 380 ولت با سر برش فوق العاده سخت و سیستم CNC
| سر برش: | سر برش مواد فوق سخت سفارشی ویژه |
|---|---|
| سیستم مانیتور: | دوربین صنعتی + سیستم های تقویت نوری |
| منبع برق: | 380V-3 فاز-5 سیم 50Hz |
ماشین های برش لیزر فیبر با سیستم CNC مبتنی بر ویندوز و نرم افزار خود توسعه یافته
| Laser Power: | 800W |
|---|---|
| Total Power: | 4 KW |
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
دستگاه برش لیزری 800 وات با محور A روتاری و سیستم تمرکز خودکار لیزر
| Laser Focus System: | Automatic (Optional) |
|---|---|
| CNC System: | X/Y/Z High Precision Removable Worktable, Rotary A Axis |
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
سیستم های تقویت نوری دوربین های صنعتی ماشین برش لیزر فیبر CNC با محور چرخنده
| سیستم فوکوس: | حسگر لیزر با وضوح بالا (اختیاری) |
|---|---|
| حداکثر قدرت: | 4 کیلو وات |
| سیستم مانیتور: | دوربین صنعتی + سیستم های تقویت نوری |
ماشین برش لیزر فیبر CNC با سیستم کنترل نرم افزاری توسعه یافته
| منبع برق: | 380V-3 فاز-5 سیم 50Hz |
|---|---|
| سیستم کنترل نرم افزار: | سیستم CNC خود توسعه یافته بر اساس ویندوز |
| سیستم فوکوس لیزری: | خودکار (اختیاری) |
سیستم کنترل نرم افزار ماشین برش لیزری فیبر CNC 380V 3 فاز 5 سیم 50Hz
| سیستم مانیتور: | دوربین صنعتی + سیستم های تقویت نوری |
|---|---|
| حداکثر قدرت: | 4 کیلو وات |
| منبع برق: | 380V-3 فاز-5 سیم 50Hz |
دستگاه برش لیزری فیبر CNC 4 KW برای برش دقیق
| سیستم فوکوس: | حسگر لیزر با وضوح بالا (اختیاری) |
|---|---|
| سیستم فوکوس لیزری: | خودکار (اختیاری) |
| سیستم کنترل نرم افزار: | سیستم CNC خود توسعه یافته بر اساس ویندوز |

