همه محصولات
-
استیونCHN-TOP خدمات بسیار خوبی ارائه می دهد و محصولات به ما کمک زیادی می کنند -
S.N. شارمادستگاه CHN-TOP به من کمک می کند تا برداشت خود را برای ماشین های چینی بهبود بخشم -
مایکبهترین محصولات با بهترین قیمت، CHN-TOP به خوبی انجام شده است!
کلید واژه ها [ cnc cutting machine ] همخوانی داشتن 321 محصولات.
دستگاه برش لیزری فیبر 800 وات با سر برش تخصصی برای مواد سخت
| حداکثر قدرت: | 4 کیلو وات |
|---|---|
| سیستم کنترل نرم افزار: | سیستم CNC خود توسعه یافته بر اساس ویندوز |
| سیستم فوکوس لیزری: | خودکار (اختیاری) |
ماشین برش لیزر فیبر 4KW با سر برش فوق العاده سخت خاص
| Cutting Head: | Special Custom Super Hard Material Cutting Head |
|---|---|
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
| Total Power: | 4 KW |
ماشین برش لیزری فیبر لیزری CNC 800W برای برش با وضوح بالا
| سیستم لیزر: | ماژول لیزر فیبر QCW800 |
|---|---|
| سیستم کنترل نرم افزار: | سیستم CNC خود توسعه یافته بر اساس ویندوز |
| قدرت لیزر: | 800 وات |
دستگاه برش لیزری فیبر صنعتی 800 وات با سیستم CNC ویندوز
| سیستم مانیتور: | دوربین صنعتی + سیستم های تقویت نوری |
|---|---|
| سیستم کنترل نرم افزار: | سیستم CNC خود توسعه یافته بر اساس ویندوز |
| سیستم لیزر: | ماژول لیزر فیبر QCW800 |
دستگاه برش لیزری CNC 800W با سیستم تمرکز و سر برش فوق العاده سخت خاص
| سر برش: | سر برش مواد فوق سخت سفارشی ویژه |
|---|---|
| سیستم لیزر: | ماژول لیزر فیبر QCW800 |
| سیستم فوکوس لیزری: | خودکار (اختیاری) |
ماشین برش لیزری فیبر CNC دقیق 380V-3 فاز-5 سیم 50Hz منبع برق سیستم CNC خود توسعه یافته مبتنی بر ویندوز
| CNC System: | X/Y/Z High Precision Removable Worktable, Rotary A Axis |
|---|---|
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
| Monitor System: | Industrial Camera + Optical Amplification Systems |
دستگاه برش لیزری فیبر لیزری CNC با سیستم تقویت نوری دوربین صنعتی
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
|---|---|
| Total Power: | 4 KW |
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
380 ولت 3 فاز 5 سیم 50 هرتز ماشین برش لیزر فیبر CNC با سیستم تمرکز خودکار
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
|---|---|
| Laser Focus System: | Automatic (Optional) |
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
فرانسه MOTOREDUCER ماشین برش لیزر فیبر CNC برای فلز AC380V / 50Hz منبع برق و فناوری
| Application: | Cutting PCD/PCBN |
|---|---|
| Voltage: | 220V |
| Power: | 1500W |
دستگاه برش لیزری فیبر CNC AC380V / 50Hz برای برش فلز سنگین 1525 X 3050 میلی متر
| Repeatability Accuracy: | ±0.02mm |
|---|---|
| Applicable Material: | Metal |
| Cooling Method: | Water Cooling |

