همه محصولات
-
استیونCHN-TOP خدمات بسیار خوبی ارائه می دهد و محصولات به ما کمک زیادی می کنند -
S.N. شارمادستگاه CHN-TOP به من کمک می کند تا برداشت خود را برای ماشین های چینی بهبود بخشم -
مایکبهترین محصولات با بهترین قیمت، CHN-TOP به خوبی انجام شده است!
کلید واژه ها [ laser cutting service ] همخوانی داشتن 326 محصولات.
سیستم روانکاری کاملاً خودکار دستگاه برش لیزر فیبر CNC با دقت موقعیت مجدد ±0.02 میلیمتر برای عملیات پردازش فلز
| Lubrication System: | Fully Automatic |
|---|---|
| Gas Proportional Valve: | SMC (Japan) |
| Rotation Axis: | Servo High Precision Rotation Axis |
میز پایه مرمر برش لیزری فیبر CNC برای CVD / یاقوت کبود
| کاربرد: | برش مواد فوق العاده سخت |
|---|---|
| وضعیت: | جدید |
| ضمانتنامه: | 2 سال |
دستگاه حکاکی و برش لیزر PDC حرفه ای با 3 محور
| نام محصول: | دستگاه حکاکی و برش لیزری PDC حرفه ای حکاکی با 3 محور |
|---|---|
| وضعیت: | جدید |
| گواهی: | CE, FDA |
دستگاه برش و حکاکی لیزر فیبر Cnc با 3 محور نوری 2 محور
| نام محصول: | دستگاه حکاکی و برش لیزری PDC حرفه ای حکاکی با 3 محور |
|---|---|
| وضعیت: | جدید |
| گواهی: | CE, FDA |
سرعت کار 8m دقیقه برش لیزر فیبر CNC فن آوری لیزر فیبر ایده آل برای فرآیندهای صنعتی ساخت فلز
| Laser Head: | Swiss Raytools Auto-following |
|---|---|
| Power Demand: | Three Phase 380V / 50Hz / 60Hz |
| Transmission Mode: | Rack And Pinion |
تایوان YYC Gear And Rack Transmission cnc metal laser cutter ساخته شده برای برش فولاد ضد زنگ فولاد کربن و مواد فلزی مختلف
| Laser Power: | 1-12KW |
|---|---|
| Max Removing Speed: | 600mm/min Manual (standard) |
| Laser Wave Length: | 1080 NM |
دستگاه برش الماس چرخشی سیستم CNC با سیستم خنک کننده آب
| سر برش: | سر برش مواد فوق سخت سفارشی ویژه |
|---|---|
| قدرت لیزر: | 800 وات |
| سفر روی میز: | 220*220*100 میلیمتر (X*Y*Z) |
حسگر لیزری با وضوح بالا دستگاه برش لیزری فلز CNC طراحی شده برای پردازش فلز و وظایف برش صنعتی دقیق
| Lasertype: | Fiber Laser |
|---|---|
| Transmission Mode: | Rack And Pinion |
| Cutting Head: | Switerland Raytools |
سر برش Raytools سوئیس برای دستگاه لیزر فیبر CNC، دقت تکرارپذیری به اضافه/منهای 0.02 میلیمتر را فراهم میکند و برای برش ورق فلز بهینه شده است.
| Function: | Cutting Metal Materials |
|---|---|
| Lasertype: | Fiber Laser |
| Repeatability Accuracy: | ±0.02mm |
دستگاه برش لیزری فیبر CNC 100 وات سیستم کنترل PLC
| سیستم فوکوس: | سنسور لیزری با وضوح بالا وارداتی |
|---|---|
| منبع لیزر: | فیبر |
| محور چرخش: | محور چرخش با دقت بالا سروو |

