همه محصولات
-
استیونCHN-TOP خدمات بسیار خوبی ارائه می دهد و محصولات به ما کمک زیادی می کنند -
S.N. شارمادستگاه CHN-TOP به من کمک می کند تا برداشت خود را برای ماشین های چینی بهبود بخشم -
مایکبهترین محصولات با بهترین قیمت، CHN-TOP به خوبی انجام شده است!
کلید واژه ها [ laser cutting service ] همخوانی داشتن 326 محصولات.
ماشین برش لیزری فیبر CNC با سیستم CNC خود توسعه یافته و سنسور لیزر با وضوح بالا سیستم تمرکز اختیاری
| Monitor System: | Industrial Camera + Optical Amplification Systems |
|---|---|
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
| Total Power: | 4 KW |
محور چرخش سروو محور چرخش با دقت بالا دستگاه برش لیزر فیبر CNC با کنترلر Raytool طول لوله 3-9 متر
| Pipe Length: | 3-9m |
|---|---|
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
| Controller: | Raytool |
طول موج لیزر 1064±5nm ماشین برش لیزر فیبر CNC با تایوان YYC Gear و Rack و سیستم فوکوس سنسور لیزر با وضوح بالا وارداتی
| Laser Wave Length: | 1080 NM |
|---|---|
| Total Power Consumption: | About 3600W |
| Transmission: | Taiwan YYC Gear And Rack |
موتور سرو ماشین CNC لیزری فیبر شنایدر سه فاز 380V 50Hz 60Hz نیاز به قدرت تکنولوژی برش لیزر خودکار
| Drawing Programming Mode: | AI, DWG, PLT, DXF Format Import Directly |
|---|---|
| Total Power Consumption: | About 3600W |
| Servo Motor: | Schneider |
ماشین های پیشرفته برش لیزر فیبر Cnc فیبر لیزر 4 KW با میز کاری قابل جدا کردن دقیق
| سیستم CNC: | میز کار قابل جابجایی با دقت بالا X/Y/Z، محور A چرخشی |
|---|---|
| حداکثر قدرت: | 4 کیلو وات |
| سیستم کنترل نرم افزار: | سیستم CNC خود توسعه یافته بر اساس ویندوز |
ماشین برش لیزری فیبر CNC دقیق 380V-3 فاز-5 سیم 50Hz منبع برق سیستم CNC خود توسعه یافته مبتنی بر ویندوز
| CNC System: | X/Y/Z High Precision Removable Worktable, Rotary A Axis |
|---|---|
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
| Monitor System: | Industrial Camera + Optical Amplification Systems |
دستگاه برش لیزری فیبر لیزری CNC با سیستم تقویت نوری دوربین صنعتی
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
|---|---|
| Total Power: | 4 KW |
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
حسگر لیزر با وضوح بالا دستگاه برش لیزر فیبر CNC با سر برش فوق العاده سخت خاص
| Laser Power: | 800W |
|---|---|
| Software Control System: | Self-developed CNC System Based On Windows |
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
380 ولت 3 فاز 5 سیم 50 هرتز ماشین برش لیزر فیبر CNC با سیستم تمرکز خودکار
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
|---|---|
| Laser Focus System: | Automatic (Optional) |
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
فرانسه MOTOREDUCER ماشین برش لیزر فیبر CNC برای فلز AC380V / 50Hz منبع برق و فناوری
| Application: | Cutting PCD/PCBN |
|---|---|
| Voltage: | 220V |
| Power: | 1500W |

