همه محصولات
-
استیونCHN-TOP خدمات بسیار خوبی ارائه می دهد و محصولات به ما کمک زیادی می کنند -
S.N. شارمادستگاه CHN-TOP به من کمک می کند تا برداشت خود را برای ماشین های چینی بهبود بخشم -
مایکبهترین محصولات با بهترین قیمت، CHN-TOP به خوبی انجام شده است!
کلید واژه ها [ laser cutting service ] همخوانی داشتن 326 محصولات.
برش لیزر فیبر CTSTC با دقت بالا برای ابزارهای خالی PCBN
| نوع لیزر: | فیبر |
|---|---|
| مواد: | PCD/PCBN |
| تجهیزات برش: | ZT-JGQG6SE |
مقاومت در برابر سایش برش لیزری PCD با سرعت بالا CTSTC
| نوع لیزر: | فیبر |
|---|---|
| مواد: | PCD/PCBN |
| تجهیزات برش: | ZT-JGQG6SE |
خدمات برش فلز CNC سفارشی CTSTC با دقت بالا برای ابزارهای برش PCBN
| نوع لیزر: | فیبر |
|---|---|
| مواد: | PCD/PCBN |
| تجهیزات برش: | ZT-JGQG6SE |
خدمات برش فلز CNC 600mm/min برای ابزارهای برش نیترید بور مکعبی
| نوع لیزر: | فیبر |
|---|---|
| مواد: | PCD/PCBN |
| تجهیزات برش: | ZT-JGQG6SE |
ماشین برش و حکاکی لیزر PDC حکاکی حرفه ای
| نام محصول: | دستگاه حکاکی و برش لیزری 10-100 کیلوهرتز حکاکی حرفه ای PDC |
|---|---|
| شرایط: | جدید |
| گواهی: | CE, FDA |
دستگاه برش لیزر فیبر CNC سیستم کنترل HE MOSS با ضخامت برش محدود 5 میلیمتر استیل ضد زنگ، ولتاژ 380 ولت/50 هرتز
| Maximum Speed: | 100m/min |
|---|---|
| Control System: | CNC Controller |
| Cutting Thickness Limit: | 5mm Stainless Steel |
عملکرد روان با دستگاه برش لیزر فیبر CNC با اسپیندل خنک کننده هوا و فناوری PDC
| Maximum Speed: | 100m/min |
|---|---|
| Material: | PDC |
| Working Area: | 3*1.5 M |
ابعاد قطعه کار 1525 در 3050 میلیمتر، دستگاه برش لیزر فیبر CNC با ولتاژ 220 ولت و توان 1500 وات
| Voltage: | 220V |
|---|---|
| Traditional System: | Gantry Double Drive Structure |
| Trademark: | ACCURL |
جاهای ابزار برش پی سی دی نجاری برای خدمات برش مواد فوق العاده سخت
| کاربرد: | برش PCd/pcbn |
|---|---|
| نام محصول: | جاهای ابزار برش پی سی دی نجاری برای خدمات برش مواد فوق العاده سخت |
| کلمه کلیدی: | برش نجاری |

