همه محصولات
-
استیونCHN-TOP خدمات بسیار خوبی ارائه می دهد و محصولات به ما کمک زیادی می کنند -
S.N. شارمادستگاه CHN-TOP به من کمک می کند تا برداشت خود را برای ماشین های چینی بهبود بخشم -
مایکبهترین محصولات با بهترین قیمت، CHN-TOP به خوبی انجام شده است!
کلید واژه ها [ laser cutting service ] همخوانی داشتن 326 محصولات.
سیستم تمرکز خودکار لیزر اختیاری برش لیزر فیبر cnc ارائه تایوان YYC Gear And Rack انتقال برای و پردازش دقیق فلز
| Cutting Materials: | Stainless Steel Carbon Steel Etc |
|---|---|
| Working Area: | 1500mm*3000mm |
| Laser Power: | 1-12KW |
برش دقیق با سیستم کنترل HE MOSS CNC Laser Cutter در سرعت 100m/min
| Laser Source Brand: | Trumpf |
|---|---|
| Spindle: | Air Cooling |
| Cutting Thickness Limit: | 5mm Stainless Steel |
ماشین CNC لیزر فیبر برش دقیق با پیکربندی سه محور و حداکثر سرعت 100m / min
| Control System: | CNC Controller |
|---|---|
| Spindle: | Air Cooling |
| Cutting Thickness Limit: | 5mm Stainless Steel |
1525 X 3050 میلی متر ابعاد قطعه کار CNC لیزر برش فلز با ویژگی Gantry طراحی ساختار دو محرک
| Material: | PDC |
|---|---|
| Total Power: | 20KW |
| Laser Wavelength: | 1064±5nm |
دستگاه CNC لیزر فیبر پیشرفته با طول موج 1064±5 نانومتر و کنترلر Raytool
| Laser Head: | Swiss Raytools Auto-following |
|---|---|
| Controller: | Raytool |
| Rotation Axis: | Servo High Precision Rotation Axis |
دستگاه حکاکی لیزری فیبر لیزری خنک کننده هوا سیستم لیزری فیبر CNC برای برنامه های کاربردی دقیق و برش صنعتی
| Power: | 10w |
|---|---|
| Positioning Accuracy: | ≤0.01mm |
| Wavelength: | 10640nm |
دستگاه حکاکی لیزر فایبر CNC ارائه دهنده برش و حکاکی دقیق فلزات صنعتی، چوب و پلاستیک
| Wavelength: | 10640nm |
|---|---|
| Type: | Type |
| Cooling Method: | Air Cooling |
برش دقیق فیبر CNC لیزر برش با سیستم تمرکز خودکار لیزر و محور A چرخش
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
|---|---|
| Total Power: | 4 KW |
| Power Supply: | 380V-3 Phases-5 Wires 50Hz |
دستگاه حکاکی لیزری فیبر CNC با ضخامت 1 میلی متر با موقعیت دقیق
| منبع لیزر: | فیبر |
|---|---|
| CNC: | آره |
| کاربرد: | حکاکی لیزری، تراشه الماس تک کریستال PCD/CBN در چنگک |
سیستم فوکوس حسگر لیزر با وضوح بالا ماشین لیزر فیبر CNC
| سیستم فوکوس: | سنسور لیزری با وضوح بالا وارداتی |
|---|---|
| سیستم کنترل نرم افزار: | سیستم کنترل PLC خود توسعه یافته |
| منبع لیزر: | فیبر |

