همه محصولات
-
استیونCHN-TOP خدمات بسیار خوبی ارائه می دهد و محصولات به ما کمک زیادی می کنند -
S.N. شارمادستگاه CHN-TOP به من کمک می کند تا برداشت خود را برای ماشین های چینی بهبود بخشم -
مایکبهترین محصولات با بهترین قیمت، CHN-TOP به خوبی انجام شده است!
دمای فعال 760C خلاء پسته بریزینگ مناسب برای بریزینگ قطعات نازک و اجزای ظریف در تولید
| رنگ: | خاکستری نقره ای |
|---|---|
| مواد لحیم کاری: | لحیم کاری ابزار کاربید PCD PCBN |
| بسته بندی: | سرنگ/لوله |
ابزار PCD 10um Grit Size برای ماشینکاری دقیق و عملکرد مداوم در فرآیندهای تولید بهینه شده است
| Density: | 3.52 G/cm3 |
|---|---|
| Model: | 1.6-FS |
| Grit Size: | 10um |
PCD خالی شامل بی حرکت شیمیایی بالا برای برش دقیق صنعتی و عملکرد ماشین آلات طراحی شده است
| Diamond Thickness: | 0.5-08mm |
|---|---|
| Model: | 1.6-FS |
| Density: | 3.52 G/cm3 |
مقاومت آسیاب متوسط PCD ورودی سفارشی سازی بر اساس درخواست ورودی دقیق مهندسی شده برای و عملکرد برش
| Abrasive Resistance: | Middle |
|---|---|
| Diamond Layer: | 0.4-0.6mm |
| Customization: | Available On Request |
بی عمل بودن شیمیایی بالا PCD خالی با تراکم 352 Gcm3 و مقاومت متوسط در برابر آسیاب مناسب برای ابزار دقیق
| Abrasive Resistance: | Middle |
|---|---|
| Key Word: | PCD BLANK |
| Customization: | Available On Request |
دستگاه برش لیزر فیبر CNC پلتفرم Sawtooth با طول موج لیزر 1080 نانومتر ± 5 و کنترلر BECKHOFF آلمان برای پردازش فلز
| Work Environment: | 0-40 ℃, Humidity ≤ 80%, No Condensation |
|---|---|
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
| Coolingmethod: | Water Cooling |
Gantry Double Drive ساختاری فیبر لیزر ماشین CNC پشتیبانی شده توسط سیستم الکتریکی شنایدر طراحی شده برای و عملیات برش فلز
| Work Environment: | 0-40 ℃, Humidity ≤ 80%, No Condensation |
|---|---|
| Focus System: | High Resolution Laser Sensor (optional) |
| Color: | Optional |
کنترلر CNC با سیستم DSP دستگاه برش لیزر فایبر CNC طول موج 1080 نانومتر دستگاه برش دقیق برای کاربردهای پردازش فلز
| Weight: | 1500KG |
|---|---|
| Traditional System: | Gantry Double Drive Structure |
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
PCD BLANK Grit اندازه 10um بهینه سازی شده برای برنامه های کاربردی ابزار برش دقیق و ساخت صنعتی
| Operatingtemperature: | Up To 700°C |
|---|---|
| Wearresistance: | Excellent |
| Abrasive Resistance: | Middle |
ماشین برش لیزری فیبر CNC 1500 کیلوگرم با سیستم فوکوس لیزر خودکار اختیاری و شنایدر الکتریکی برای ساخت فلز
| Laser System: | Fiber Laser Module QCW800 |
|---|---|
| Working Speed: | 8m/ Minute |
| Dimension: | 8600*3700*1900mm |

