همه محصولات
-
استیونCHN-TOP خدمات بسیار خوبی ارائه می دهد و محصولات به ما کمک زیادی می کنند -
S.N. شارمادستگاه CHN-TOP به من کمک می کند تا برداشت خود را برای ماشین های چینی بهبود بخشم -
مایکبهترین محصولات با بهترین قیمت، CHN-TOP به خوبی انجام شده است!
ابزارهای برش برای مس ابزارهای PCD مهندسی دقیق حمل و نقل UPS مناسب برای عملیات ماشینکاری پیچیده
| Transportation: | DHL, UPS, TNT, FEDEX |
|---|---|
| Toughness: | Good |
| Manufacturingprocess: | Sintering Under High Pressure And Temperature |
اندازه ذرات 10 میکرومتر PCD خام 1.6-005 زبری سطح Ra کمتر از 0.1 میکرومتر مهندسی شده برای تولید دقیق ابزار ماشینکاری
| Usage: | Cutting Tools For Copper, Wood |
|---|---|
| Transportation: | DHL, UPS, TNT, FEDEX |
| Micro Size: | 5um |
ورودی های PCD ورودی های برش صنعتی بدون پوشش پوشش اختیاری ایده آل برای سرعت بالا و دقت بالا
| Usage: | Cutting Tools For Copper, Wood |
|---|---|
| Availability: | In Stock |
| Thickness: | 1.6mm |
اندازه ذرات 10 میکرومتر PCD خام با زبری سطح کمتر از 0.1 میکرومتر و چقرمگی عالی مناسب برای کاربردهای صنعتی
| Usage: | Cutting Tools For Copper, Wood |
|---|---|
| Thickness: | 1.6mm |
| Type: | Round |
مقاومت خوب PCD خالی در تولید ورودی های برش برای تولید خودروهای هوافضا و الکترونیک استفاده می شود
| Type: | Round |
|---|---|
| Grint Size: | 10u |
| Surface Roughness: | Ra<0.1um |
تجهیزات بریزینگ خلاء دستگاه بریزینگ خلاء با منبع برق AC 220V 380V طراحی شده برای بریزینگ دقیق
| Atmospheretype: | Vacuum Or Protective Gas (Argon, Nitrogen) |
|---|---|
| Coolingmethod: | Water Cooling System |
| Chambersize: | Customizable / Typical Sizes Vary |
خلاء یا گاز محافظ آرگون اتمسفر نوع ماشین بریزینگ خلاء CNGA1204 ظرفیت بریزینگ 600 عدد در هر چرخه مدل ZT ZKHJ180E
| Brazing Capability: | CNGA1204 Appr. 600pcs/cycle |
|---|---|
| Chamber: | Quartz Glass Tube |
| Size: | 1600*950*900 |
اندازه اتاق φ1805004 Tmm ماشین بریزینگ خلاء ارائه مقاومت گرمایش تحرک گرمایش و گرمایش مادون قرمز برای راه حل های بریزینگ
| Atmospheretype: | Vacuum Or Protective Gas (Argon, Nitrogen) |
|---|---|
| Vacuum Process: | Clean, Fixiing, Drying And Brazing |
| Mode: | 2022 New |
دستگاه لحیم کاری خلاء یا گاز محافظ آرگون با محفظه لوله کوارتز مدل ۲۰۲۲، تضمین کننده لحیم کاری یکنواخت
| Vacuum Process: | Clean, Fixiing, Drying And Brazing |
|---|---|
| Brazing Capability: | CNGA1204 Appr. 600pcs/cycle |
| Powersupply: | AC 220V / 380V, 50/60Hz |
تجهیزات لحیم کاری خلاء در اتمسفر نیتروژن، تجهیزات جوشکاری خلاء با کنترل حرارتی و یکپارچگی اتصال برتر
| Model No: | ZT-ZKHJ180/E |
|---|---|
| Dimensions: | 1600*950*900mm (L*W*H) |
| Size: | 1600*950*900 |

