همه محصولات
-
استیونCHN-TOP خدمات بسیار خوبی ارائه می دهد و محصولات به ما کمک زیادی می کنند -
S.N. شارمادستگاه CHN-TOP به من کمک می کند تا برداشت خود را برای ماشین های چینی بهبود بخشم -
مایکبهترین محصولات با بهترین قیمت، CHN-TOP به خوبی انجام شده است!
کلید واژه ها [ pcbn polycrystalline cubic boron nitride ] همخوانی داشتن 144 محصولات.
خمیر جوشکاری خلاء مواد لحیم کاری لحیم کاری خلاء محلول لحیم کاری خلاء برای ابزارهای کاربید PCD PCBN و اتصال فلز
| Brazing Material: | PCD PCBN Carbide Tools Brazing |
|---|---|
| Basemetalcompatibility: | Compatible With Stainless Steel, Copper, Aluminum |
| Package Size: | 1 Lb Jar |
PCD/PCBN 1280dpi*960dpi ماشین خرد کردن با شعاع نوک 0-70mm
| فاصله لوله نوری: | ۳۰۰ میلی متر |
|---|---|
| شعاع نوک: | 0-70 میلی متر |
| اندازه چرخ سنگ زنی: | 150*40*40 میلیمتر (D*H*T) |
ابزار برش PCBN پیشرفته برای سختی بالا در ماشین آلات گرد
| مقاومت در برابر سایش: | بالا |
|---|---|
| سختی: | بالا |
| اندازه: | سفارشی |
دستگاه سنگ زنی PCD با ساختار بادوام، سنگ زن PCD PCBN مناسب برای سنگ زنی مواد ابزار و صنعتی مداوم
| Voltage: | 220-240V |
|---|---|
| Toolmaterial: | PCD (Polycrystalline Diamond) |
| Machinedimensions: | 1500 X 1200 X 1600 Mm |
نوک شعاع 0-70mm PCD PCBN مواد آسیاب چرخ آسیاب قطر 150mm طراحی شده برای و عملکرد آسیاب سازگار
| Maxgrindingdiameter: | 150 Mm |
|---|---|
| Angle Encoder: | FAGOR |
| Grinding Wheel Diameter: | 150mm |
ADICO PCBN Blank 1.6 2.0 3.2mm ضخامت برای چدن خاکستری HSS ندولار چدن
| نام: | ADICO PCBN Blank با ضخامت 1.6/2.0/3.2mm برای چدن خاکستری، HSS، چدن ندولار |
|---|---|
| استفاده: | ابزارهای PCBN |
| کاربرد: | چدن خاکستری، HSS، چدن ندولار |
PCBN Blank 1.6/2.0/3.2mm با ضخامت بالا با مقاومت در برابر خوردگی نام تجاری Adico
| نام: | برند آدیکو با ضخامت 1.6/2.0/3.2 میلیمتر مقاوم در برابر خوردگی بالا |
|---|---|
| استفاده: | ابزارهای PCBN |
| کاربرد: | چدن خاکستری، HSS، چدن ندولار |
حفاری مواد آهن سخت PCBN DISC ابزار برش گرد تیز که دوام و کارایی برش را افزایش می دهد
| Manufacturingmethod: | High Pressure High Temperature (HPHT) |
|---|---|
| Sharp: | Round |
| Typicaluses: | Turning, Milling, Drilling Hard Ferrous Materials |
سیاه PCBN خالی سختی بالا گسترش حرارتی کم مقاومت در برابر پوشیدن دور / مربع / مستطیل
| سختی: | بالا |
|---|---|
| تحمل: | ± 0.01 میلی متر |
| شکل: | گرد، مربع، مستطیل و غیره |
Chemical Stability Excellent Resistance To Chemical Corrosion with PCBN DISC Tools
| Thermal Stability: | Can Withstand High Temperature Up To 1400°C |
|---|---|
| Hardness: | Higher Than 4500HV |
| Color: | Light Grey |

