همه محصولات
-
استیونCHN-TOP خدمات بسیار خوبی ارائه می دهد و محصولات به ما کمک زیادی می کنند -
S.N. شارمادستگاه CHN-TOP به من کمک می کند تا برداشت خود را برای ماشین های چینی بهبود بخشم -
مایکبهترین محصولات با بهترین قیمت، CHN-TOP به خوبی انجام شده است!
کلید واژه ها [ pcbn polycrystalline cubic boron nitride ] همخوانی داشتن 144 محصولات.
ماشین خرد کننده PCD 1500 کیلوگرم که برای پردازش ابزار برش و مواد الماس طراحی شده و دقت ثابت را تضمین می کند
| Packing Size: | 1850*2100*1650mm |
|---|---|
| Pneumatic System: | JAPAN SMC Brand |
| Grinding Wheel Type: | PCD (Polycrystalline Diamond) |
سیستم پنوماتیک JAPAN SMC PCD ماشین آسیاب حداکثر قطر آسیاب 200 میلی متر سازگاری هواپیمایی PCD ابزار CNC ابزار
| Package: | Wooden Box |
|---|---|
| Tip Radius: | 0-70mm |
| Minimum Order: | 1 Set |
دستگاه سنگ زنی PCD 220-240 ولت برای خرید B2B حداقل سفارش 1 ست
| Voltage: | 220-240V |
|---|---|
| Application: | PCD Tools PCBN Tools, Carbide Tools |
| Dust Collection System: | Dual HEPA Filter Vacuum |
ماشین تراش PCD با دقت بالا با وضوح سیستم تصویر 1280dpi*960dpi و زاویه چرخش جدول متقاطع 270°
| Dimension: | 1200*1168*1530mm(L*H*W) |
|---|---|
| Name: | PCD/PCBN Grinding Machine |
| Optical Tube Distance: | 300mm |
دستگاه سازنده تخلیه خلاء برای الزامات خاص مشتری
| محفظه - اتاق: | لوله شیشه ای کوارتز |
|---|---|
| حداکثر میزان خلاء: | 10^-2 Pa |
| اندازه اتاقک: | 180*500 میلی متر |
دستگاه خودکار 600 کیلوگرم جوشاندن خلاء 18 لوله هالوجن اتاق شیشه ای کوارتز 380 ولت 3 فاز 5 سیم
| درخواست: | PCD/PCBN لحیم کاری را درج می کند |
|---|---|
| منبع برق: | 380V-3Phases-5Wire/20KW |
| ابعاد: | L1600×W950×H900mm |
تنظیم ارتفاع چرخ آسیاب ماشین آسیاب PCD 170mm محدوده سفر فشار آسیاب تنظیم شده
| Name: | PCD/PCBN Grinding Machine |
|---|---|
| Grinding Pressure: | 0-450N(adjustable) |
| Grinding Wheel Oscillation Frequency: | 0-45/min(adjustable) |
دمای فعال 760C خلاء پسته بریزینگ مناسب برای بریزینگ قطعات نازک و اجزای ظریف در تولید
| رنگ: | خاکستری نقره ای |
|---|---|
| مواد لحیم کاری: | لحیم کاری ابزار کاربید PCD PCBN |
| بسته بندی: | سرنگ/لوله |
دستگاه آسیاب PCD با شیب چرخ آسیاب -13°- 24° و بزرگ کردن تصویر تا 250 برابر
| Grinding Wheel Traveling Range: | 170mm |
|---|---|
| Grinding Wheel Oscillation Distance: | 0-40mm(adjustable) |
| Grinding Wheel Height Adjustment: | 140mm |
ابزار خرد کننده PCD با دقت بالا با گزینه های تحمل و عملکرد سفارشی
| Size: | Customized |
|---|---|
| Processing Method: | Grinding |
| Material: | PCBN |

