همه محصولات
-
استیونCHN-TOP خدمات بسیار خوبی ارائه می دهد و محصولات به ما کمک زیادی می کنند -
S.N. شارمادستگاه CHN-TOP به من کمک می کند تا برداشت خود را برای ماشین های چینی بهبود بخشم -
مایکبهترین محصولات با بهترین قیمت، CHN-TOP به خوبی انجام شده است!
کلید واژه ها [ cnc cutting machine ] همخوانی داشتن 309 محصولات.
PCD PCBN Carbide Tools Oil Stone با سنگ جامه الماس شکل
| نام: | PCD PCBN Carbide Tools Oil Stone با سنگ جامه الماس شکل |
|---|---|
| کاربرد: | ماشین سنگ زنی / چرخ سنگ زنی |
| تایپ کنید: | دیسک ساینده |
درج ابزار کاربید OEM آلیاژ تنگستن برای فولاد سخت شده
| نام: | آلیاژ تنگستن درج فولاد یونگستن ابزار سنگ زنی برای برش مواد سخت |
|---|---|
| مواد بدنه: | آلیاژ تنگستن کربن |
| کاربرد:: | برش MateL |
شار لحیم کاری خلاء پیشرفته برای جوشکاری ابزارهای الماسی
| دمای لحیم کاری: | 750-900 درجه |
|---|---|
| کاربرد: | لحیم کاری مواد pcd/pcbn |
| مدل شماره: | 800-41 |
PCBN PCD Tools Diamond Dessing Wheel 6A2 Type Vertrifed Bond
| نام تجاری: | CHN-TOP |
|---|---|
| اندازه: | 150*40*40*10 میلی متر |
| رابطه، رشته: | گیج شده |
چرخ آسیاب ابزار با دقت بالا طراحی شده برای حفظ لبه های تیز و ابعاد دقیق در نگهداری ابزار
| Compatibility: | Suitable For CNC Machines, Manual Grinders |
|---|---|
| Body Type: | Round |
| Diamond Width: | 3mm, 5mm, 10mm, 15mm, 20mm |
درج های کاربید مربعی تراش خارجی مواد سخت ابزار آسیاب PCD برش
| نام: | ابزارهای تراش خارجی برای ابزارهای سنگ زنی مواد سخت |
|---|---|
| مواد بدنه: | آلیاژ تنگستن کربن |
| کاربرد:: | برش PCD/PCBN |
مقاومت متوسط PCD خالی با یک سال گارانتی و مقاومت بالای خیس
| مقاومت سایشی: | بالا |
|---|---|
| نوع: | گرد |
| پوشش سطح: | پولیش شده |
نوک شعاع 0-70mm PCD PCBN مواد آسیاب چرخ آسیاب قطر 150mm طراحی شده برای و عملکرد آسیاب سازگار
| Maxgrindingdiameter: | 150 Mm |
|---|---|
| Angle Encoder: | FAGOR |
| Grinding Wheel Diameter: | 150mm |
PCBN PCD آسیاب ابزار مواد بسیار سخت با کارایی بالا
| مدل شماره: | ZT-90CNC |
|---|---|
| اسلاید خطی: | شنیبرگر |
| کاهنده: | یاسکاوا |
ADICO PCBN Blank 1.6 2.0 3.2mm ضخامت برای چدن خاکستری HSS ندولار چدن
| نام: | ADICO PCBN Blank با ضخامت 1.6/2.0/3.2mm برای چدن خاکستری، HSS، چدن ندولار |
|---|---|
| استفاده: | ابزارهای PCBN |
| کاربرد: | چدن خاکستری، HSS، چدن ندولار |

