همه محصولات
-
استیونCHN-TOP خدمات بسیار خوبی ارائه می دهد و محصولات به ما کمک زیادی می کنند -
S.N. شارمادستگاه CHN-TOP به من کمک می کند تا برداشت خود را برای ماشین های چینی بهبود بخشم -
مایکبهترین محصولات با بهترین قیمت، CHN-TOP به خوبی انجام شده است!
کلید واژه ها [ pcd fiber laser engraving machine ] همخوانی داشتن 88 محصولات.
دستگاه حکاکی و برش لیزری PDC حرفه ای حکاکی با 3 محور
| نام محصول: | دستگاه حکاکی و برش لیزری PDC حرفه ای حکاکی با 3 محور |
|---|---|
| وضعیت: | جدید |
| گواهی: | CE, FDA |
کارگاه تولید ماشین برش لیزری فیبر CNC برای فرآیند پولیش مواد PDC
| مدل: | ZT-JGC200 |
|---|---|
| نوع فیبر: | لیزر فیبر |
| درخواست: | تراش لیزری PDC |
دستگاه حکاکی 2.5kW منبع فايبر قدرت CCD مکان بصري با طول موج 1064nm
| قدرت خروجی: | ≤100 وات |
|---|---|
| توان نامی کلی: | 2.5 کیلو وات |
| قابل مصرف: | غیر |
دستگاه برش و حکاکی لیزری PDC مجهز به سیستم مانیتورینگ CCD
| نام محصول: | دستگاه برش و حکاکی لیزری PDC مجهز به سیستم مانیتورینگ CCD |
|---|---|
| منبع لیزر: | فیبر |
| کاربرد: | حکاکی مواد فوق العاده سخت |
ماشین برش و حکاکی لیزر PDC حکاکی حرفه ای
| نام محصول: | دستگاه حکاکی و برش لیزری 10-100 کیلوهرتز حکاکی حرفه ای PDC |
|---|---|
| شرایط: | جدید |
| گواهی: | CE, FDA |
دستگاه حکاکی و برش لیزر PDC حرفه ای با 3 محور
| نام محصول: | دستگاه حکاکی و برش لیزری PDC حرفه ای حکاکی با 3 محور |
|---|---|
| وضعیت: | جدید |
| گواهی: | CE, FDA |
Stripping Wire 110×110mm and Focus Adjusting Range 0-30mm PDC Processing Machine for Customer Requirements
| Max Processing Depth: | ≤1mm |
|---|---|
| Minimum Character: | 0.15mm*0.15mm |
| Power Supply: | AC 220V/50Hz |
دستگاه برش لیزر فیبر چهار محور، برش PCD/PCBN 3000 وات
| کاربرد: | برش PCD/PCBN |
|---|---|
| مدل: | 2022 جدید |
| گواهی: | CE، FDA |
ماشین حکاکی لیزر PDC PDC برش 680kg وزن خالص 10-100kHz
| کنترل حرکت: | مکانیک 2 محور + نوری 2 محور (آلمان) + محور Z (پیوند) |
|---|---|
| قابل مصرف: | غیر |
| ناپایداری قدرت: | ≤4٪ |
دستگاه حکاکی PDC لیزر فیبر دستگاه برش PDC CNC
| نام محصول: | دستگاه حکاکی PDC لیزر فیبر دستگاه برش PDC CNC |
|---|---|
| وضعیت: | جدید |
| گواهی: | CE, FDA |

