همه محصولات
-
استیونCHN-TOP خدمات بسیار خوبی ارائه می دهد و محصولات به ما کمک زیادی می کنند -
S.N. شارمادستگاه CHN-TOP به من کمک می کند تا برداشت خود را برای ماشین های چینی بهبود بخشم -
مایکبهترین محصولات با بهترین قیمت، CHN-TOP به خوبی انجام شده است!
کلید واژه ها [ pcd blank ] همخوانی داشتن 357 محصولات.
خدمات برش لیزر فیبر با ظاهر خوب برای ابزارهای خالی دوبعدی PCBN
| نوع لیزر: | فیبر |
|---|---|
| مواد: | PCD/PCBN |
| تجهیزات برش: | ZT-JGQG6SE |
نرخ حذف بالا 150 میلی متر برای سرامیک
| نام تجاری: | CHN-TOP |
|---|---|
| اندازه: | 150*40*40*10 میلی متر |
| رابطه، رشته: | گیج شده |
ابزارهای 54 میلیمتری PCBN با مقاومت بالا برای Aolly سخت
| نام: | نیترید بور مکعبی پلی کریستالی |
|---|---|
| استفاده: | ابزارهای PCBN |
| کاربرد: | چدن خاکستری، HSS، چدن ندولار |
ماشین حکاکی با دقت بالا با دقت تکرار شده ± 0.003mm و طراحی غیر مصرفی
| Speed: | Speed |
|---|---|
| Min Liner Width: | 0.01mm |
| Communication Interface: | USB |
ماشین پردازش PDC LB-MF20 0-30mm محدوده تنظیم فوکوس برای پردازش دقیق و صاف
| Min Liner Width: | 0.01mm |
|---|---|
| Repeated Precision: | ±0.003mm |
| Consumable: | Non |
چرخ های سنگ زنی الماس 6A2 برای درج های کاربید دارای گواهی CE
| کور: | کور |
|---|---|
| نام: | چرخ سنگ زنی |
| اندازه: | 150*40*40*10*10 |
حکاکی لیزری فیبر 30 واتی هوا خنک کننده 1064 نانومتری برای تراشه شکن
| مدل: | ZT-JGDK26 |
|---|---|
| نوع فیبر: | لیزر فیبر |
| کاربرد: | حکاکی لیزری الماس PCD PCBN |
خمیر لحیم کاری خلاء برای لحیم کاری الماس گواهینامه MSDC
| کاربرد: | PCD PCBN DIAMOND TOOLS BRAZING |
|---|---|
| مواد: | لحیم کاری ابزارهای الماسی PCD PCBN |
| MOQ: | 100 گرم |
دستگاه جوش لحیم کاری 15 کیلووات 380 ولت خنک کننده آب برای الماس CVD
| شماره مدل: | ZT-ZKHJ180 |
|---|---|
| نام تجاری: | CHN-TOP |
| نام محصول: | دستگاه لحیم کاری خلاء |
100 گرم خمیر بریزینگ فلاکس بدون اکسیداسیون برای الماس سرامیک MD ND
| مواد: | شار لحیم کاری ابزارهای الماس PCD PCBN |
|---|---|
| کاربرد: | لحیم کاری ابزار الماس |
| اصل: | ایالات متحده آمریکا |

