همه محصولات
-
استیونCHN-TOP خدمات بسیار خوبی ارائه می دهد و محصولات به ما کمک زیادی می کنند -
S.N. شارمادستگاه CHN-TOP به من کمک می کند تا برداشت خود را برای ماشین های چینی بهبود بخشم -
مایکبهترین محصولات با بهترین قیمت، CHN-TOP به خوبی انجام شده است!
کلید واژه ها [ pcd blank ] همخوانی داشتن 357 محصولات.
5um/10um/25um اندازه میکرو PCD ابزار چوب برش برای برش و حفاری ابزار
| Micro Size: | 5um/10um/25um |
|---|---|
| Application: | Cutting And Drilling Tools |
| Transparency: | High |
CT-S&T PCD ابزار برش سختی بالا برای چوب غیر فلزی فلزات غیرآهنی
| قطر: | 54mm/48mm |
|---|---|
| کاربرد: | برش برای pcd/pcbn |
| نام محصول: | قطعات ابزار برش PCD CT-S&T: سختی و چقرمگی بالا برای فلزات غیر آهنی، غیرفلز، چوب |
ابزار برش PCD 54 میلی متری مواد الماس پلی کریستالی 25 میلی متری
| مواد: | الماس پلی کریستالی |
|---|---|
| قطر: | 48 میلی متر 54 میلی متر |
| اندازه میکرو: | 5um/10um/25um |
2.0-CMW ورودی های PCD گرد با مقاومت پایین در برابر سایش و گزینه های اندازه کوچک
| Abrasive Resistance: | Low |
|---|---|
| Transparency: | High |
| Sample: | Available |
Customizable PCD Inserts with 0.4-0.6mm Diamond Layer and 1.6mm Thickness for Versatile and High-Performance Machining
| Size: | Various Sizes Available |
|---|---|
| Diamond Layer: | 0.4-0.6mm |
| Availability: | In Stock |
درج های برش PCBN PCB با استحکام بالا CNC آسیاب صنعتی
| مواد: | PCD + کاربید |
|---|---|
| مدل شماره: | DCGW11T304 |
| کاربرد: | برش ابزار PCD PCBN |
شرط پرداخت وسترن یونیون ابزارهای الماس PCD استوانه ای سفارشی
| نام محصول: | ابزار آسیاب PCD |
|---|---|
| اندازه: | سفارشی |
| سرویس OEM: | در دسترس |
ADICO PCBN Blank 1.6 2.0 3.2mm ضخامت برای چدن خاکستری HSS ندولار چدن
| نام: | ADICO PCBN Blank با ضخامت 1.6/2.0/3.2mm برای چدن خاکستری، HSS، چدن ندولار |
|---|---|
| استفاده: | ابزارهای PCBN |
| کاربرد: | چدن خاکستری، HSS، چدن ندولار |
High Chemical Stability PCD TOOLS and Durability Guaranteed for 1 Year
| Chemical Stability: | High |
|---|---|
| Diamond Layer: | 0.4-0.6mm |
| Availability: | In Stock |
PCD Tools Manual PCD Drilling Machine with Precision Scale
| نام تجاری: | CHN-TOP |
|---|---|
| شماره مدل: | ZT-90 |
| کاربرد: | ابزار PCD ابزار PCBN، ابزار کاربید |

