همه محصولات
-
استیونCHN-TOP خدمات بسیار خوبی ارائه می دهد و محصولات به ما کمک زیادی می کنند -
S.N. شارمادستگاه CHN-TOP به من کمک می کند تا برداشت خود را برای ماشین های چینی بهبود بخشم -
مایکبهترین محصولات با بهترین قیمت، CHN-TOP به خوبی انجام شده است!
کلید واژه ها [ pcd blank ] همخوانی داشتن 357 محصولات.
خشکی سطح Ra 0.1um PCD INSERTS راه حل نهایی برای ابزار برش مس
| Coating: | Uncoated |
|---|---|
| Thickness: | 0.5mm-10mm |
| Material: | Polycrystalline Diamond |
برش دقیق با ابزار PCD قطر 1mm-25mm و Ra 0.1um خشکی سطح
| Size: | 54mm |
|---|---|
| Thermal Expansion Coefficient: | 0.8-1.5 X 10^-6/K |
| Color: | Transparent |
الماس پلی کریستالی ابزارهای PCd کاربید درج با راندمان بالا
| قطر: | 54mm/48mm |
|---|---|
| کاربرد: | برش برای pcd/pcbn |
| نام محصول: | قطعات درج کاربید ابزارهای PCD الماس پلی کریستالی |
جاهای ابزار برش پی سی دی نجاری برای خدمات برش مواد فوق العاده سخت
| کاربرد: | برش PCd/pcbn |
|---|---|
| نام محصول: | جاهای ابزار برش پی سی دی نجاری برای خدمات برش مواد فوق العاده سخت |
| کلمه کلیدی: | برش نجاری |
جعبه ابزار برش الماس PCBN PCB با استاندارد کلاس جهانی
| مواد: | ابزار برش PCD خالی |
|---|---|
| قطر: | 48 میلی متر 55 میلی متر |
| اندازه میکرو: | 5um/10um/25um |
PCD / PCBN برش ابزار کاربید تنگستن میله
| قطر: | 54mm/48mm |
|---|---|
| کاربرد: | برش برای pcd/pcbn |
| نام محصول: | PCD/PCBN ابزار برش میله کاربید تنگستن |
جاهای ابزار برش PCd نجاری برای مواد فوق العاده سخت
| کاربرد: | برش PCD/PCBN |
|---|---|
| نام محصول: | ابزارهای برش PCD جاهای نجاری برای مواد فوق العاده سخت |
| کلمه کلیدی: | برش نجاری |
ابزارهای الماس PCd با کارایی بالا برای جاهای خالی نجاری
| کاربرد: | برش PCD/PCBN |
|---|---|
| نام محصول: | ابزار الماس پی سی دی با راندمان بالا برای جاهای خالی نجاری |
| نمونه: | نمونه های رایگان در دسترس خواهد بود |
دستگاه برش لیزر فیبر CNC CHNTOP، برش لیزر فلزی برای درج های خالی PCD
| کاربرد: | برش لیزری |
|---|---|
| جزئیات بسته بندی: | جعبه چوبی |
| زمان تحویل: | 5-8 روز |
اینسرتهای PCD با ضخامت الماس 0.5-08 میلیمتر برای فلزات غیرآهنی
| Characteristic: | High Precision Machining |
|---|---|
| Condition: | New |
| Application: | Nonferrous Metal、Nonmetal、Wood |

